Sipariş Hattı : 0543 844 37 31
E-mail: plastikkuskonmaz@gmail.com

Güvercin Kovucu Ürünler

Güvercin Kovucu Ürünler

Güvercinler, kuşlar arasında neredeyse en az zararlı olanlarıdır. Genellikle kuş severlerin tutku ile besledikleri güvercinler kafes içerisinde ve sahipli olarak yaşam sürdürürler. Çok sayıda çeşidi olan güvercinlerin, tutkunları arasında oldukça ekonomik getirisi olan kuşlardandır.

Zararsız ve sevimli olsalar da zaman zaman apartman boşluklarına, bacalara dadanabiliyor veya ekilen bir çiçeğin kabusu olabiliyorlar. Onlara zarar vermeden ortamdan uzaklaştırmak veya hiç alışmaması için kovalayan sistemler mevcut.

Plastik Kuşkonmaz Teli

Güvercin kovucu ürünler arasında en etkili ve en uzun süre etkisi olan bu ürün. Kuşlara asla zarar vermeden yaşam alanlarımızdan uzaklaştırıp getirdikleri salgın hastalık ve kirlilikten yaşam alanlarımızı kurtarabilirsiniz. Kuşlar'ıda insanların yaşam alanlarından sağlıklı bir şekilde uzaklaştırıp doğal yaşam alanlarına yönlendirilmelerine yardım etmiş olabilir ve doğal yaşam alanlarında üremelerini sağlayabilirsiniz.


Güvercin Kovucu Jel

Tamamen doğal hazırlanmış ve zehirleyici olmayan konsantre sıvılardır. Kullanımı için talimatında belirtilen oranlarda su ile karıştırılıp püskürtülerek sıkılan sıvı, güvercinleri ortamdan hızla uzaklaştırıp bir daha gelmelerini engellemeye yetecektir.

Holografik Yanardöner Folyolar

Özel olarak hazırlanmış ve güneş ışığında veya ışık altında yanardönerli ışıkları ile hareket ediyormuş gibi görülen folyolar, güvercinleri kovalamak için en ekonomik ve sessiz yöntem.

Kuş Kovucu Hoparlör

Doğal insan sesini bire bir taklit eden ve ayarlanabilen hoparlörlerde güvercin kovmada kullanılıyor. Çıkardıkları seslerle güvercinlerin korkutmayı, farklı seslerle de güvercinleri kandırmayı başarıyor.


1 yorum:

  1. Güvercinler ile ilgili başka ne tür çözümleriniz var ?

    YanıtlaSil